Sari la conținut

Daca maine ar fi alegerile, cu cine ati vota?


donpetru

SONDAJ 2009  

24 membri au votat

  1. 1. Daca maine ar fi alegerile, cu cine ati vota?

    • Traian Basescu
      10
    • Mircea Geoana
      5
    • Crin Antonescu
      4
    • Sorin Oprescu
      1
    • Vadim Tudor
      3
    • Gigi Becali
      1
    • Kelemen Hunor
      0
    • Altii
      0


Postări Recomandate

Eu nu impartasec aceasta opinie,presedintele(inca nu era presedinte) este obligat la acelasi comportament civilizat ca toti cetatenii.

Si mineriadele lui Iliescu cat de civilizate au fost ?

Sau sa inteleg cumva ca-l votati pe Geoana, fara sa tineti cont de crimele lui Iliescu ? PSD nu inseamna Geoana, inseamna Iliescu, Hrebenciuc, Nastase, Vanghelie, etc.

post-5-1259349776_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sau sa inteleg cumva ca-l votati pe Geoana, fara sa tineti cont de crimele lui Iliescu ?

Da,din punctul meu de vedere,este mai putin rau decat Basescu,preferam Antonescu + Johanis,dar n-a fost sa fie,asa ca optez pentru Geoana+Johanis.

Editat de miron1947
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ati raspuns la intrebare.

V-am intrebat daca il votati pe Geoana fara sa tineti cont de crimele lui Iliescu, de Nastase, Vanghelie, Hrebenciuc etc.

Editat de SIG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... il votati pe Geoana fara sa tineti cont de crimele lui Iliescu, de Nastase, Vanghelie, Hrebenciuc etc...

suicide.gif suicide.gif suicide_fool-edit.gif suicide_fool-edit.gif

Si eu inclinam initial spre Antonescu, campionul bunului simt... acum as vota si cu unul de doua ori mai rau ca marinarul.

 

Crin Antonescu: Domnule Mircea Geoana, nu putem invinge impreuna !!!

Editat de em2007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,MASMEDIA" ......Un instrument de manipulare . ?n legatura cu videoclipul cu Băse , mă intreb ce căuta copilul ăla acolo la ora aceea , ca nu era insoţit de nimeni ? Au ajuns copii sa decida ......? Dacă nu au stăp?n ...o sa se urce ?n cap ...dar astea-s chestii care trebuie puse in c?rca lui Băse . O FĂCĂTURĂ ORDINARĂ . Sper ca romănii să nu se mai lase manipulaţi de asemenea mizerii . SĂ TRĂIŢI BINE .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,MASMEDIA" ......Un instrument de manipulare . ?n legatura cu videoclipul cu Băse , mă intreb ce căuta copilul ăla acolo la ora aceea , ca nu era insoţit de nimeni ? Au ajuns copii sa decida ......? Dacă nu au stăp?n ...o sa se urce ?n cap ...dar astea-s chestii care trebuie puse in c?rca lui Băse . O FĂCĂTURĂ ORDINARĂ . Sper ca romănii să nu se mai lase manipulaţi de asemenea mizerii . SĂ TRĂIŢI BINE .

 

Mda, traim, traim, de 5 ani extraordinar de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

 

Si totusi Basescu apare la TV si spune ca videoclipul a fost trucat ? Ha ha ha! Sustinut de un expert care a confirmat lucru asta. Acum nu stiu ce sa cred dar, initial dupa ce am vazut videoclipul am jurat ca e real. Si chiar pare! Asa deodata sa fie trucat. Si de ce, din 2004 si pana acum, nu a mai fost adus publicitatii ??

 

toate cele bune

dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa deodata sa fie trucat.

Nu este trucat si chiar Basescu prin ce a spus in emisiune,cand incepa sa caute motive pentru gest,confirma ca se inscrie in conceptia lui acest gest.Are si antecedente,cu proprietarul unui chisc

Si de ce, din 2004 si pana acum, nu a mai fost adus publicitatii ??

Pentru ca este campanie electorala si poate avea efect maxim.Daca ar fi fost difuzat in 2004,poate ca nu mai castiga la pezidentiale,dar cei care stiau din PNL si PD,atunci aveau interes sa castige,acum cei din PNL nu mai au acelasi interes.

Editat de miron1947
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca este campanie electorala si poate avea efect maxim.Daca ar fi fost difuzat in 2004,poate ca nu mai castiga la pezidentiale,dar cei care stiau din PNL si PD,atunci aveau interes sa castige,acum cei din PNL nu mai au acelasi interes.

Dar in 2007, cu referendumul pentru demiterea presedintelui,era cam ca si acum. De ce nu s-a dat filmarea atunci?

Si atunci PNL era pretin ( vorba tovarasilor) tot cu PSD, iar dusmanul de clasa era Base, pe care vroiau sa-l debarce, ca si acum.

Editat de SIG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza ca nu toti utilizatori forumului au votat in ambele sondaje, nu pot sa comasez cele doua topice. Oricum, turul I a alegerilor s-a incheiat, asa ca cel mai bine continuam discutia in topicul cu turul II si ca drept urmare, am considerat sa inchid acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock