Sari la conținut

S-a lansat noul portal de stiri electropedia.NET


donpetru

Postări Recomandate

m-am uitat si eu la gacicile alea releu, sunt .......SUPER< COOOL< n-am cuvinte.

mi-a cazut fata ..si n-o mai gasesc unknown.gif

 

Numai la SCREENSAVERS sunt cred ca acolo vreo 6000 (sase mii) de imaginii, chiar am salvat una, am dus-o pe stick acasa si am postat-o pe desktop. MISTO

 

Iar trebuii o reclama site-ului electropedia.net serioasa ca sa afle mai multi de imaginile de acolo...in special.

 

ACu trebui sa plec, de saptamana viitoare imi trag din nou net de la firma mai serioasa si o sa intru mai des pe forum, atat cat imi permite timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am 2 probleme...de fapt o problema si o intrebare. Problema este ca ma chinui de vreo 2 saptamani sa ma inregistrez pe forumul de pe electropedia si cand vreau sa ma inregistrez cu username-ul "adry", imi spune ca acesta este deja utilizat. Cand vreau sa ma loghez, am incercat toate parolele pe care le folosesc (am doar vreo 10, ca sa nu le uit), si nu a mers. Imi spune ca numele utilizatorului e inactiv. ce se intampla?

Si intrebarea este: Ce e cu revista? de ceva timp imi spune ca e sub constructie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi spune ca numele utilizatorului e inactiv. ce se intampla?

Dl.adry, am setat platforma site-ului ast. inc. conturile create pe site sa fie aceleasi cu cele create pe forumul electropedia. Deci, ne putem inscrie o singura data folosind formularul login de pe pagina principala a site-ului electropedia.net Problema e ca conturile trebuie sa le activez separat pentru forum si pentru site. Acum v-am activat pe forum contul si ar trebui sa functioneze. Chiar va rog sa incercati si sa-mi spuneti.

 

Si intrebarea este: Ce e cu revista? de ceva timp imi spune ca e sub constructie.

Revista este in constructie si sper ca in cursul lunii viitoare (iulie 2008) sa lansez oficial site-ul revistei: TEHNIUM-AZI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tras putin cu ochiul pe forumul electropedia.net si nici o miscare.

intr-adevar, foarte beton sunt imaginile alea de la Wallpaper. Cred ca le trebuie ceva mai multa reclama ca sa afle lumea.

In rest, stiri interesante, ma refer la cele in limba romana.

 

dinner.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dl. Donpetru, din ce observ ati sters urserii de pe forum. Imi spune ca ursername-ul meu este inactiv si ca nu sunt urseri inregistrati pe forum. Pe electropedia ma pot loga, dar nu si pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ok, am verificat setarile site-ului electropedia.net si ca sa nu mai apara alte erori am considerat necesar ca orice utilizator a site-ului electropedia, ca sa poata activa si pe forum, sa-si creeze un cont separat, numai al forumului, utilizand de preferat aceeasi denumire a utilizatorului ca cea de pe site-ul electropedia.net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dl. Donpetru, nu ma pot loga pe forum. Spune ca "specified username is currently inactive".

V-ati autentificat folosind formularul forumului electropedia.net sau a site-ului ?

 

Later edit: va rog sa mai incercati o data utilizand parola site-ului electropedia si numele de utilizator: adry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Iar nu ma pot loga.

Cu scuzele de rigoare pentru raspunsul dat asa tarziu, informez utilizatorii acestui forum ca site-ul electropedia.net l-am abandonat, deci nu o sa mai ma ocup de site datorita lipsei de timp. Daca sunt utilizatori dornici de acest lucru ii rog sa-mi trimita un PM.

 

@adry, acum te intreb: sigur nu ai uitat parola pe site-ul electropedia.net ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock