Sari la conținut

Discutii despre probleme softforum


miron1947

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 44
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

007, 07:14 PM']In urma analizei acestui topic va rog sa priviti si bara de warn din dreptul fiecarui post deschis in topicele forumului.

Va rog, nu incercati sa aveti bara pana la rosu.

Eu la acesta m-am referit.Unde este bara aceea.Cand deschid acel jpg.postat de Dvs.mie-mi apare asa.

post-9-1195920132_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa atasez un print screen,asa cum imi apare mie cand deschid acel jpg.din postul Dvs.dar ,nu stiu de ce nu-mi apare optiunea atas.

Va rog sa mai incercati o data sa atasati un print screen - in aceasta sectiune de forum optiunea de atasare a fisierelor era dezactivata de asta initial nu mergea. Va rog sa mai incercati o data.

 

P.S. Bara de warn din forum nu se poate vizualiza daca nu sunteti logat in forum.

 

LATER EDIT:

warn.JPG

 

Acum puteti sa o vizualizati ? Daca nu va rog sa inchideti si sa deschideti din nou browser-ul de internet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul JPG bara de warn este vizualizata corespunzator, dvs. neavand nici un segment activat cu albastru. In a doua poza probabil nu vi se afiseaza deoarece sunteti in singura sectiune protejata a forumului. Am sa incerc sa mai umblu sa vad ce pot face la setari.

Spre exemplu, cum mi se afiseaza mie bara de warn a dvs.:

warn.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul JPG bara de warn este vizualizata corespunzator, dvs. neavand nici un segment activat cu albastru.

Nu este de aici.

In a doua poza probabil nu vi se afiseaza deoarece sunteti in singura sectiune protejata a forumului.

Asta este in alta sectiune,dar tot aici(atasul).

Am sa incerc sa mai umblu sa vad ce pot face la setari.

Poate fi acest fenomen doar in Firefox?

post-9-1195924310_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate fi acest fenomen doar in Firefox?

Nu cred ca este de vina browser-ul de internet! Totusi, as dori sa aud si parerile altor useri, adica daca ei pot sau nu vizualiza bara de warn ?

In ultima imagine postata sa inteleg ca erati logat in forum ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu sunt logat nu pot scrie.

Am inteles ca erati logat in forum, totusi postul a fost scris la 05:25 PM, deci era posibil sa fi facut imaginea cu postul dupa ce ati iesit din forum urmand sa-i faceti printscreen and save la imagine. Din acest motiv v-am intreabat ?

Repet, as dori sa stiu daca problema asta o au si ceilalti useri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, am mai umblat la setari si as dori sa-mi spuneti daca acum puteti vizualiza bara de warn ?

 

P.S. Dupa ce o sa lamurim acest aspect, as dori sa mut acest posturi suplimentare din aceasta sectiune intr-un alt topic (sa vad daca se poate) pentru a fi mai usor citite si de ceilalti useri care banuiesc pe viitor sigur vor avea cam aceeasi intrebari. Topicul de fata as dori sa ramana numai pentru avertizarii OFFTOPIC si SCAM ONTOPIC. As dori sa stiu daca useri care au participat la discutia asta sunt de acord cu aceasta actiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock