Sari la conținut

Muzica noua


bogdy

Postări Recomandate

Stie vreo cineva ce albume noi a mai aparut cu muzica noua? ca s amai ascultam si noi ceva noutati?

Manele am gasit la greu nou, dar multe din ele niste porcarii, as dori daca stiti albume noi cu muzica dance, house, etc, chiar si manele,

Adrese care le stiu eu pt manele sunt:

http://www.mptrei.net http://www.radiourionline.ro/ http://www.maneledemanele.net

 

Daca voi stiti albume noi sau site-uri unde sa gasim muzica noua, va rog sa le postati aici pe ******

 

Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nou nu inseamna neaparat si bun.

Cauta si ceva for&&&&&&& vechi si vei vedea ca ritmul nu e de azi,de ieri,ci din strabuni. wink.gif

De ex. iti propun sa asculti:

Chicago

All4One

Boys2Men

Manhattans

etc.(ca ritm)

Apoi niste House merge beton. 8)

Sunt ca dusurile scotiene,te fac sa renasti daca le alternezi.

Enjoy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi.

Eu acum ascult mai mult muzica veche ex: scooter, ATB, Sylver , Pakito, 3se, Nicolae guta, Florin Peste etc , dar uite ca din ce mi-ai zis tu , din for&&&&&&&le enumerate nu am nici una , dar am sa descarc de pe net, cateva melodii de fiecare.

 

Eventual daca stiti site-uri de unde sa descarcam muzica respectiva ar fi bine sa le enumeram aici in acest topic ca sa descarcam fiecare sa ascultam, sa fim cu toti connectati la muzica cea mai buna :D

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eventual daca stiti site-uri de unde sa descarcam muzica respectiva ar fi bine sa le enumeram aici in acest topic ca sa descarcam fiecare sa ascultam, sa fim cu toti connectati la muzica cea mai buna

 

Eu cred ca site-urile de torent daca le accesezi iti stau la dispozitie. Tocmai acum am dat jos tot albumul lui Randy Travis, unul dintre cei mai buni cantareti de muzica country din America. Va recomand sa-l ascultati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SIG, daca lui bogdy ii plac manelele, e treaba lui. El a intrebat de muzica noua. Si pentru ca tot mi-ai adus aminte de Manhattans, ai ceva cu ei ? M-ar interesa in special cunoscuta " Let's just kiss...", daca ai putea sa mi-o trimiti ( I have nice memories about this song ).

bogdy, probabil esti foarte tanar daca pentru tine muzica veche inseamna Scooter si Guta. Incearca, daca ai timp sa asculti niste Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin, Queen sau chiar AC-DC si spune-mi sincer ce parere ai (nu e obligatoriu sa-ti placa, muzica asta e din alte timpuri dar m-ar interesa parerea unui "pustan").

Si, in sfarsit, din categoria country propusa de donpetru, nu uitati de Johny Cash.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erasure mi-a placut si inca imi place. "I love to hate you" este una din cele mai bune piese pe care le stiu. In general insa dau pe rock, clasicii de mai sus, dar in proportie mica, in rest Rammstein, Metallica, Red Hot, Bullet for my Valentine, Limp Bizkit, Guano Apes, Linkin Park, etc... Pe de alta parte imi place rave-ul (pe asta l-am prins din plin in perioada adolescentei), si albumele lui Scooter din '94-97 nu se compara cu cele de acum, cu toate ca ei condamnau for&&&&&&&le care se reprofilau de pe rave in momentul in care curentul nu a mai prins, si se jurau ca ei vor ramane fideli, au facut acelasi lucru...

Gusturile muzicale nu prea se discuta, si daca totusi se face acest lucru e un subiect interminabil. Degeaba spune unu' sau altu' ca la el nu-i place genul X sau Y, dar sa fim seriosi, ca la un chef care iti ridica alcoolemia merge si o manea, doua (nu mai multe), cu toate ca nu am asa ceva acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a placut Erasure, pana am aflat de orientarea lor sexuala... asta este, am prejudecati. Asta nu inseamna ca am ceva impotriva lor, doar i-am sters din lista mea de preferinte.

Daca e vorba de o manea cu Romica Puceanu, merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca tot era vorba de siteuri de muzica va dau eu un sfat scrieti in google - free download mp3 - va apare - Underground > Muzica - Mp3 Download Gratis, House, Manele ... - apasati acolo si va apare o lista de la top 66 plina de siteuri cu muzica noua din care puteti alege ce vreti wink.gif Donpetru cauta aici si gasesti ce vrei sunt si siteuri fiecare pe cate un gen de muzica manele house rock etc...

 

:twisted: Spor la downloadat :twisted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Si mie mi-a placut Erasure, pana am aflat de orientarea lor sexuala... asta este, am prejudecati. Asta nu inseamna ca am ceva impotriva lor, doar i-am sters din lista mea de preferinte.

Daca e vorba de o manea cu Romica Puceanu, merge.

Uf...Ce are a face valoarea lor artistic? cu orientarea lor sexual??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock