Sari la conținut

Gmail


miron1947

Postări Recomandate

Mi-a spus un prieten ca mi-a scris pe Gmail, am vrut sa-mi accesez contul de Gmail, dar am uitat parola, am urmat pasii indicati pentru recuperare, insa cand am scris adresa miron1947@gmail.com.

imi afiseaza

"Nu a fost gasit niciun cont cu respectiva adresa de e-mail", bun, m-am gandit ca poate l-au anulat pentru ca nu l-am utilizat de mult.

Am vrut sa-mi fac un cont nou si cand am scris miron1947,

imi afiseaza

"Cineva are deja acest nume de utilizator. ?ncercati altul?".

A mai avut cineva aceiasi problema?

Pot fi contactati cei de Google(prin e-mail) pentru rezolvarea problemei?

P.S.

Am utilizat Google Chrome.

Editat de miron1947
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Incercati sa nu mai scrieti complet adresa de email in forum pentru a evita soft-urile sau site-urile scraper sa o citeasca.

2. Contactati GMAIL si expuneti problema. Sper ca nu ati uitat cealalta adresa de email pe care ati completat-o in formularul care va ajutat la creerea contul de mail de mai sus!!! E foarte important sa stiti acea adresa.

https://support.google.com/mail/troubleshooter/2943007?hl=en

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar pana la faza cu introducerea numarului de telefon ati ajuns ?

Eu am ajuns pana la aceasta faza dar punandu-mi numarul meu de telefon evident ca a scris ce a scris, cu rosu.

post-5-0-87908000-1373485661_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, eu pot ajunge pana la faza in care trebuie sa introduc numarul de telefon (pasul 3). La momentul crearii adresei de email probabil ca ati pus (sau vi s-a cerut) ca intrebare de securitate nr. dvs. de telefon, nu ? Vi se termina in 35 nr. de telefon ? Acolo asa sugereaza. Probabil trimite Google prin SMS o noua parola.

 

Atasat sunt cei 3 pasi pe care eu ii pot parcurge. Mie nu imi spune ca mironxxxx@gmail.com nu exista.

 

Mai reluati toti pasii de la inceput.

post-5-0-70337300-1373515086_thumb.jpg

Editat de SIG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am incercat iar si m-a acceptat cu o parola, respinsa cu doua zile in urma.Care poate fi explicatia?

trebuie sa introduc numarul de telefon

Acum mi-am trecut si numarul de celular.

Editat de miron1947
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am tastat-o gresit, dupa primul refuz am scris de mai multe ori si cu mare atentie fiecare litera.

Da, am reusit dar nu inteleg de ce?

Editat de miron1947
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock