Sari la conținut

amplificator


cristinutzu

Postări Recomandate

Buna baie vreau sa va cer parerea ce spune voi sa cumpar o stati stereo 2x60w sau un sistem genius 5.1 5005 150w .Eu am nevoie de ele la chefuri si distracti in domaniu asta le voi folosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna baie vreau sa va cer parerea ce spune voi sa cumpar o stati stereo 2x60w sau un sistem genius 5.1 5005 150w .Eu am nevoie de ele la chefuri si distracti in domaniu asta le voi folosi

 

Daca spatiul nu e prea mare eu va recomand STEREO 2X60W !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna baie vreau sa va cer parerea ce spune voi sa cumpar o stati stereo 2x60w sau un sistem genius 5.1 5005 150w .Eu am nevoie de ele la chefuri si distracti in domaniu asta le voi folosi

Daca vorbesti (si) de Genius 5.1, presupun ca sursa e calculatorul. In cazul asta, sistemul 5.1 suna mai bine, mai ales daca muzica este codata in modul asta. Am avut si eu un sistem 5.1 dar am renuntat si am revenit la 2.1 pentru ca am alergie la fire intinse prin casa, asta a fost singurul inconvenient (pentru mine). Si ca veni vorba, o idee: satelitii din spate sa fie wireless. Mai clar, pentru canalele rear-left si rear-right se foloseste la sursa un modulator FM stereo iar la sateliti un receptor stereo, asta in ideea ca ai priza de 220V si pe peretele din spate (eu n-am), altfel ajungi tot la fire si n-ai facut nimic.

Editat de betamax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io tot sistem genius am 5.1 si se aude destul de bine si am si placa de sunet tot de la ei 5.1 iar faza cu firele leam tras prin sipca de la parchet......ramande decizia ta ce alegi da mai bine dute la cineva care are sistem sa vezi cum se aude

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock