Sari la conținut

Cumpar L-Metru !


Barbos Radu

Postări Recomandate

As dori sa cumpar un l-metru ( inductantmetru ) de preferinta digital dar mere si unul analogic , sa aibe insa o plaja cat mai mare de masura ! Ca pret ma pot ridica pana la 50 RON ( 500.000 lei vechi ) ! Ori daca cunoasteti vreun magazin on line unde pot gasi unul , dar nu o punte rlc ci un L - METRU ! Am mai cautat pe magazine on line si nimica !

Raman dator !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am cumparat acum vre-o 3 ani de pe net unul.

Se cupla cu multimetrul digital si vedeai pe display valoarea inductantei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa cumpar un l-metru ( inductantmetru ) de preferinta digital dar mere si unul analogic , sa aibe insa o plaja cat mai mare de masura !

Daca intervalul 3uH-5mH,va satisface,puteti sa-l faceti singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteti sa imi dati va rog link-ul de la acel site ?

Ti-am trimis pe privat adresa lor.(stiu ca admin-ul nu agreaza link-uri catre firme din tara kungfu.gif )

Nu stiu daca mai au pe stoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ele 3 componente din fotografie sunt cumva toate comutatoare sau doar 2 iar cel albastru potentiometru ?

Da,sunt cele 2 comutatoare folosite de mine si potentiometru multitur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator slotin
Ti-am trimis pe privat adresa lor.(stiu ca admin-ul nu agreaza link-uri catre firme din tara kungfu.gif )

Nu stiu daca mai au pe stoc.

 

 

buna seara. va rog mult trimiteti mi si mie linkul. tare imi doresc un l metru si nu gasesc deloc pe nicaieri. multumesc frumos. in plus un teslametru ati auzit ca exista asa ceva? acesta cum se numeste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator slotin
Ti-am trimis pe privat adresa lor.(stiu ca admin-ul nu agreaza link-uri catre firme din tara kungfu.gif )

Nu stiu daca mai au pe stoc.

 

 

buna seara. va rog mult trimiteti mi si mie linkul. tare imi doresc un l metru si nu gasesc deloc pe nicaieri. multumesc frumos. in plus un teslametru ati auzit ca exista asa ceva? acesta cum se numeste? am uitat mailul meu sa vi l zic: samuel_dumitru_007@yahoo. com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock