Jump to content
donpetru

Votati muzica care va place.

Care gen muzical va place mai mult  

59 members have voted

1. 1. QUESTION HERE

• Muzica Populara
      3
    • Muzica de petrecere
      1
    • Blues
      2
    • Manele
      3
    • Club
      3
    • Country
      3
    • House
      9
    • Jazz
      2
    • Dance
      2
    • Rock
      17
    • Hip-Hop
      8
    • Alte genuri muzicale
      6

Recommended Posts

Putem posta si muzica facuta de noi in acest topic? Si mie imi place sa fac muzica. Pentru cei carora va place House/Electro, aruncati o privire pe channel-ul meu de YouTube si lasati-mi niste comentarii.

Am observat ca sunt unii utilizatori pe acest site care au la avatar logo-ul de la Fruity Loops Studio (Programul pe care il folosesc si eu pentru a face muzica). Ar fi frumos daca s-ar strange cativa, sa deschidem un topic in care sa punem link-uri catre melodii facute de noi. Daca este cineva interesat sa imi trimita PM sa nu incarcam acest topic degeaba cu Off-Topic-uri, iar daca ne vom strange cel putin 6..7 voi deschide Topicul; in caz contrar va voi anunta oricum cu un "Reply".

Daca aceasta postare in sine este Off-Topic, nu voi avea nimic de obiectat daca domnul @donpetru va dori sa o stearga :). Mie mi s-a parut cel mai potrivit topic ca sa deschid acest subiect. :)

Va multumesc! Astept PM-uri! :)

• Like 1

Am ales

Alte genuri muzicale

Autor si melodie ?

filteria - the big blue

Din motive evidente, propun schimbarea denumirii topicului ?n ?Vota?i melodia sau genul muzical care v? place?.

Bre da' muzica clasica nu este atat de importanta incat este trecuta la alte genuri?Bine ca Guta este pe piedestal si Mozart lustruieste pantofi.

Mie-mi place mult Tchaikovsky,dar tre sa schimb genul ca nu are asa multi fani ca Guta,deci trebuie sa intru si eu in randul lumii :scratchchin:

Mai imi place Camouflage (The Great Commandment),Chris Rea,U2,Bregovici,Pink Floyd (Another Brick in the Wall),Sting,80's,dar astia sunt doar spuma.

Edited by cristi_74
  • Like 1

Judas Priest - Breaking The Law

An - 1980

Heavy metall , Hard Rock

Un mic videoclip din .... "zona mea" !  :thumbup:

Edited by Barbos Radu
  • Like 1

(New South African) Tribal House Master Mix, Mixed @432Hz Mixed By Dj Prohustlers

Edited by mducu