Sari la conținut

Topic cu bancuri

Postări Recomandate

Un avion zbura spre Montreal, cand o blondă se ridică de pe locul ei de la Economic Class și se asează pe un loc de la First Class.
Insotitorul de zbor o vede și o roagă sa-i arate biletul. Apoi, ii spune blondei ca ea a platit un loc la Economic Class așa că va trebui să se așeze in spate.
Blonda ii dă replica: „Sunt blondă, sunt frumoasă, merg la Montreal și am de gand să stau aici!”
Insoțitorul intră in cabina piloților și le spune de bomba blondă care nu vrea să stea pe locul platit ci stă la First Class. Copilotul se duce la ea și incearcă să-i explice din nou cum stau lucrurile.
Blonda ii raspunde la fel: „Sunt blondă, sunt frumoasă, merg la Montreal și am de gand să stau aici!” Copilotul ii spune pilotului că – probabil – vor trebui să aștepte pană la aterizare și acolo să o dea pe mana poliției și să fie arestată.
Pilotul ii raspunde: „Ce spui?… e blondă?… Ma ocup eu atunci. Sunt insurat cu o blondă. Eu vorbesc „limbajul”!
Se duce la blondă, ii șoptește ceva la ureche, la care ea: ”Oh, mă scuzați…” și se mută inapoi pe locul ei de la clasa Economic.
Insoțitorul de zbor si copilotul sunt uimiți și il intreabă ce i-au spus de a reușit s-o faca să se mute la locul ei fară să mai facă scandal.
„I-am spus că First Class-ul nu merge la.... Montreal!''
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 339
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trei barbati vorbeau despre viata lor amoroasa. Italianul: -Saptamana trecuta, m-am culcat cu draga mea Lucia, a fost grozav. Am uns-o toata cu ulei de masline, am facut dragoste patimasa si la fina

Nick era un cavaler al regelui Arthur si avea o obsesie pentru frumosii sani ai reginei, stiind bine ca daca i-ar fi atins ar fi fost condamnat la moarte. Intr-o zi Nick isi face cunoscuta dorinta l

Destul de activ acest topic - nu ca ar fi rau - dar intr-un site a TEHNIUM AZI e mult mai bine sa se discute despre subiecte tehnice corespunzatoare celorlalte arii din forum decat sa spunem bancuri i

Posted Images

• 2 weeks later...

In metrou. Ora de varf. Aglomerat. Langa usa sta un tip cu o cutie de iPhone 11 Pro. In momentul cand se anunta: "atentie se inchid usile", un individ ii inhata cutia din maini si se face nevazut in multime. Usile se inchid, metroul pleaca. Replica tipului ne-a omorat pe toti: "Baga-mi-as ... mi-a furat hamsterul!"

O femeie a vrut să-i facă soțului testul suprem. I-a scris o scrisoare în care i-a spus că s-a săturat de el și că l-a părăsit, a lăsat-o la vedere, apoi s-a ascuns sub patul din dormitor. Bărbatul a ajuns acasă, a citit scrisoarea, a scris ceva, apoi a început să cânte și să danseze. Și-a luat telefonul și a sunat pe cineva. "Bună, iubito, tocmai îmi schimb hainele și vin la tine. Cât despre proasta cealaltă, s-a prins în sfârșit că îmi băteam joc de ea și a plecat. Am făcut o greșeala când m-am însurat cu ea. Îmi doresc să te fi întâlnit mai devreme. Ne vedem în curând, iubito!" a spus soțul femeii, apoi a părăsit camera. Plângând, femeia a ieșit din ascunzătoare și a citit ce i-a scris soțul ei: "Ți se vedeau picioarele de sub pat, proasto. Mă duc după pâine"...

Ungurul îi povesteşte prietenului ce a păţit: – Dus la mine la restaurant şi văzut una blondine frumos tare: perul spicul grâului, dinţii morgoritar, ţiţe sulitze. Dus LA EA ŞI ZIS: VII CU MINE LA HOTEL , DAU LA TINE TOT CE VREI . DUS cu ea la hotel, dus în cameră şi pus să se dezbrace şi incepe: pune perul spicului in cui, dinţii morgoritar in pahar, ţiţe sulitze chirpe! Ioi, chind vezut la mine una ca asta, zis: – UITAT PULE ACASĂ!!

Link spre post
Desi pe jumatate adormita, femeia simti mangaierile barbatului.
La inceput timide, ca si cum i-ar fi fost rusine. Apoi, mangaierile devenira mai indraznete. Mai mult, si mai mult, pe tot corpul ei, mainile lui se plimbau cu nesat asa cum se întâmplă... nu-si aducea aminte exact, cam cu 4-5 ani in urma.
Senzatii pe care le credea uitate se intorceau. Memoria sentimentelor era vie, si o ajuta sa raspunda la fel. Mangaierile se ingramadeau, se repetau, el o invaluia, o intorcea.
Acum era ca un virtej de senzatii de nedescris.
Deodata... nimic. Absolut nimic.
- Ce s-a intimplat? intreaba ea, surprinsa.
Te rog, nu te opri, mai vreau!
- Shhhh... incerca el sa o linisteasca, gata, am terminat!
- Cum adica ai terminat???
- Gata, am gasit telecomanda, dormi linistită! 🤣🤣
Link spre post

Doua maicute mergeau cu masina, cand deodata apare pe parbriz un vampir,
foarte mare si urat. Maicuta din dreapta, ii zice celei care conducea:
– Da-i cu aghiazma!
Da ea cu aghiazma de la stergatoare dar nimic… Vampirul ramane acolo
– Da-i cu tamaie!
Da maica cu tamaie dar tot la fel… vampirul nici nu se clinteste…
Disperata ca nu scapa de vampir, ii zice cea din dreapta:
– Incearca cu crucea!!!
Scoate maica capul pe geam si… :
– Da-te jos, ..’tu-ti crucea ma-tii! :lol:

Link spre post
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

O fata tanara mergea la prima ei întalnire si-i cere sfatul bunicii. Bunica îi spune:
- Fii atenta cu baietii astia tineri! O sa încerce sa te sarute, tie îti va placea, dar sa nu-l lasi, apoi o sa încerce sa-ti puna mana pe sani, tie îti va placea, dar sa nu-l lasi, apoi o sa vrea sa-ti bage mana între picioare si tie îti va placea, dar sa nu-l lasi sa faca asta. Dar, cel mai important, el va încerca sa se urce pe tine si sa o faca, dar tu sa nu-l lasi, ca ne vei dezonora familia.
A doua zi, fata povesteste:
- Bunico, ai avut dreptate. Dar nu l-am lasat sa ne dezonoreze familia. M-am suit eu pe el, s-o dezonorez pe a lui!

----------------------------------------------------------

Bula, fotograf, face poze de buletin la 20 chinezi veniti la munca in Romania.
Ca sa nu scoata pentru fiecare cate o poza separata, a scos o singura poza, in 20 de exemplare.
Toti au fost multumiti, doar un singur chinez s-a intors suparat.
– Asta nu-i poza mea, zice chinezul.
– Cum asa? Nu-i fata ta?
– Ba da, dar camasa nu e mea! :smile:

Link spre post

Primele bancuri pe anul asta - sper sa va placa!

Autobuzul pleacă din stație și după el aleargă o doamnă.
Pasagerii, miloși, îl roagă pe șofer să oprească și doamna urcă bucuroasă
– Am reușit, mulțumesc! Acum, biletele la control, vă rog! :smile:

----------------------------

– Am auzit că te-ai însurat. Ce te-a apucat?
– Nu mai voiam să umblu cu alte femei.
– Și acum?
– Acum vreau… :smile:

------------------------------

– De câteva zile bune te văd că te plimbi mereu prin benzinărie. Ce s-a întâmplat?
– Vreau să mă las de fumat. :smile:

Un cowboy opreste la un salon si comanda un whisky. Dupa cateva minute se aude o voce:"Vezi ca iti ia calul". La care acesta iese nervos afara, insa calul era la locul lui.Intra in bar, scoate pistolul si trage in cel ce a vorbit. Dupa alte cateva minute, se aude iar"Vezi ca iti ia calul". Iese iarasi, dar calul era la locul lui.Intra, scoate pistolul si trage in cel care a vorbit, la care barmanul:
-Terminati ba cu sahul vostru, ca ne omoara aste pe toti!  :smile:

Dupa o aventura de doua luni, o tanara il întreaba plina de emotie pe iubitul ei:
- Cand o sa ma prezinti rudelor tale?
- Draga mea, deocamdata e imposibil. Copiii sunt la tara, iar nevasta-mea e plecata intr-o delegatie! :smile:

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock