Sari la conținut

FIFA2008 sau Wining Eleven 10 ?


releu

Postări Recomandate

Tocmai am jucat un wining eleven 10. Seamana foarte bine cu wining eleven 9. Cel imi place la jocul asta: e mult mai realist ca FIFA. Hei, acum, vreau sa probez putin si FIFA. Cateva pareri ? Se merita sau nu ?

 

P.s. Acum sa nu-mi spuneti ca oameni insurati si la casa lor nu au voie sa mai joace un PC Game, ca doar .... !!!!!!!!!!!!!! :134:

Ce mi-ar fi placut sa am jocurile astea acum vreo 10-15 ani in urma, dar atunci nici calculator nu aveam, sau daca aveam, sigur jucam jocuri monocrom pe TV (gen ping pong) :biggrin:

Dar si jocurile alea erau bune. first.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt pasionat de jocuri pe calculator.Nu m-au prins.

Unul singur m-a prins insa cat de cat:FIFA.

Parca aveam FIFA2000.

Nu am auzit de Wining eleven 10.Daca nu sunt pasionat de jocuri e normal,nu? :b1:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock