Jump to content
donpetru

Group buying PCB DP0802Mk2, DP0135 si DP0328

Recommended Posts

Am efectuat si eu plata.

Va multumesc

Ok, maine o sa dau comanda imediat dupa ce se confirma si ultimele sume trimise de: @niksound si @flomar60. Deci o sa revin maine cu un mesaj pentru confirmarea platilor.

Tot maine o sa actualizez in conversatia privata deschisa toate cantitatile si sumele platite.

Bună ziua. Ma înscriu și eu pt cablaje: 2 seturi As2050 propriu-zis, 2 cablaje corector, 2 soft-start și 2 cablaje condensator filtraj. Plata o efectuez vineri. Mulțumesc. 

Rectific: 4 cablaje corector și 4 soft start/protecție. Livrare curier rapid. Total de plata 152 lei. 

Salutare donpetru, am efectuat si plata transportului acum dimineata.

Multumesc,

Florin

Confirm plata utilizatorilor: @flomar, @niksound, @ilie501 si transport @outtek.

A mai ramas de efectuat plata utilizatorul @gadrianno.

Am lansat comanda de PCB-uri. Am mai completat eu cu cateva exemplare in plus de fiecare PCB daca mai sunt utilizatori care mai vor asemenea cablaje la preturile afisate anterior. Numarul de exemplare disponibil de vanzare il voi afisa dupa ce voi intra in posesia PCB-urilor si voi vedea ce ramane, plus ca o sa-mi opresc si eu cateva bucati.

Seara buna,au iesit super Donpetru!

• Thanks 1

Astazi dupa ce am impartit cablajele pe coletele deja platite si dupa ce mi-am oprit si eu 2...3 bucati de fiecare PCB, au mai ramas de vanzare urmatoarele cantitati de PCBuri:

10 seturi de PCBuri DP0135 (un set = 1 buc. PCB amplificator + 1 buc. PCB bias) = 16lei / setul (1 buc. PCB amp + 1 buc. PCB bias)

10 buc. capacitoare PCB pentru DP0135 (se pot folosi si la alimentarea altor amplificatoare audio) = 12,5 lei / buc.

5 buc. PCB DP0328 (corector de ton AS2050) = 8 lei / buc.

4 buc. PCB DP0802Mk2 (cablaje softstart) = 10 lei / buc. 

Daca sunt utilizatori care mai doresc aceste PCB-uri, ii rog sa-mi trimita un mesaj privat aici cu cantitatea dorita sau la adresa de e-mail binecunoscuta: tehnium[dot]azi[arond]gmail[dot]com - am scris asa pentru a evita scanarea corecta de catre diverse "softuri web" a adresei de e-mail.

Repet conditiile de livrare = plata in avans in cont bancar, expediere in urmatoarea zi lucratoare. 

Nu uitati sa adaugati costurile de transport valabile pe teritoriul Romaniei si acolo unde FanCurierul nu percepe taxa pe km suplimentari si anume:

+12lei Posta Romana - sau

+25lei Curier Rapid

pentru alte destinatii in alte tari, spre ex. din Uniunea Europeana, va pot comunica la cerere pretul transportului pe privat. Asa ca idee, ultima oara coletele expediate in U.E. costau aproximativ 15...18Euro - expediate prin Posta Romana.

Numai bine

Mai vreau eu 4 seturi pcb DP0135... transport cu posta romana..... rezulta o suma totala de 76lei?...confirmati va rog ca sa transfer banii... Multumesc! 

Edited by flomar60

Da, e corect 76lei. Adresa de livrare presupun ca este aceeasi ca la coletul anterior ?

Acum 3 ore, flomar60 a spus:

Am pus banii in cont.... Toate bune! 

Confirm plata. O sa expediez astazi coletul cu Posta Romana.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies and related technologies to improve your experience on this website to give you personalized content and ads, and to analyze the traffic and audience of your website. Before continuing to browse www.tehnium-azi.ro, please agree to: Terms of Use.