Sari la conținut

Lipire platbanda pe terminale baterii Li-Ion

elco

Postări Recomandate

@Dan57, problema este ca va erijati in a cataloga userii forumului, asta nu ati inteles inca, desi sunteti vechi pe forum si ar trebui doar referiri tehnice.

Evident ca denumirea si compozitia produsului este dubioasa, asa cum au remarcat si alti vizitatori ai site-ului:

Q: Hi, I\'m confused of this post, is it Nickel-plated steel or pure Nickel (99.96%)? Thank you

Raspunsul a venit,

A : no it\'s not pure nickel it\'s plated
A : nu, nu este nichel pur, este placat
Desigur se pot folosi cu succes pentru conectarea bateriilor sau acumulatorilor si nu numai, beneficiari sa fie!

@gsabac
Editat de gsabac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, gsabac a spus:

@Dan57, problema este ca va erijati in a cataloga userii forumului, asta nu ati inteles inca, desi sunteti vechi pe forum si ar trebui doar referiri tehnice.

Evident ca denumirea si compozitia produsului este dubioasa, asa cum au remarcat si alti vizitatori ai site-ului:

Q: Hi, I\'m confused of this post, is it Nickel-plated steel or pure Nickel (99.96%)? Thank you

Raspunsul a venit,

A : no it\'s not pure nickel it\'s plated
A : nu, nu este nichel pur, este placat
Desigur se pot folosi cu succes pentru conectarea bateriilor sau acumulatorilor si nu numai, beneficiari sa fie!

@gsabac

Nu am catalogat pe nimeni, m-am referit la cei ce gandesc ca mine dar imi cer scuze orcui se simte jignit totusi optiunile sunt diferte daca stam sa privim atenti:

Q:Hi, I'm confused of this post, is it Nickel-plated steel or pure Nickel (99.96%)? Thank you

Urmatorul raspuns spune:

B: pure Nickel (99.96%) Jaton answered

B: Nichel pur (99,96%) a răspuns Jaton

Desigur nu toti au aceiasi parere chiar daca stau demult pe forum cred ca au si ei dreptul la opinie.

Editat de Dan57
  • Thanks 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

• Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock