Sari la conținut

SA100 - Sursa de alimentare performanta cu iesiri de tensiune fixe si simetrice reglabile

Postări Recomandate

• Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Seara buna,recomand realizarea lui Donpetru,foarte buna si utila in laborator sau acasa pentru testarea montajelor! In timpul scurt de la prezentarea proiectului eu am realizat doua asemenea surs

Seara buna,mai am de montat volt-ampermetrele si partea frontala . Am alimentat sursa si functioneaza impecabil,pe toate ramurile. Va mai prezint cateva imagini.

Seara buna va prezint cateva imagini,cu ceea ce am reusit sa lucrez pana acum la sursa.

Posted Images

Da, mai sunt seturi PCB SA100 de vanzare. Tocmai v-am trimis un mesaj privat. Discutia va continua acolo. Multumesc pt. c-da.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi e ultima zi de valabilitate a ofertei, in sensul ca achitati un set de PCB-uri si primiti doua, la care se adauga transport +10lei Posta Romana sau +24lei curier rapid, pe teritoriul Romaniei. Conditii de livrare: plata in avans in cont, livrare in urmatoarea zi lucratoare.

Retineti ca indiferent de set-ul de PCB-uri comandate primiti doar un set in plus gratuit.

Link spre post

Am expediat coletul catre utilizatorul @zigu respectand oferta de saptamana trecut, 1+1.

Au mai ramas PCB-uri SA100 de vanzare - nu mai sunt multe dar e pacat sa nu aveti in biblioteca de constructii electronice si un asemenea proiect. Transport gratuit cu Posta Romana pe teritoriul Romaniei sau +24lei curier rapid. Pretul unui set de PCB-uri 100lei, documentatie PDF gratis inclusa.

• Like 1
Link spre post
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Au mai ramas cateva seturi de vanzare SA100, fiecare set continand patru PCB-uri, SA100A, B, C si D; la pretul de 100lei cu documentatie inclusa - transport gratuit cu Posta Romana sau +15lei curier rapid.

Link spre post
  • 2 weeks later...

In primul rand bine ati venit pe site-ul web TEHNIUM AZI. 

Se poate expedia in Germania atat cu DHL cat si cu Posta Romana. Observ ca ati deschis deja o conversatie privata. Discutia o vom continua acolo. Multumesc pt c-da.

Link spre post
Acum 18 ore, franke a spus:

Buna ziua ! Donpetru aveti MP!

Multumesc pt c-da. Coletul va pleca spre adresa dvs. astazi.

Au mai ramas 3 seturi de PCB-uri. Cred ca unul din seturi, sa vad ce piese am, o sa-l vand la un alt pret promotional dar cu tot cu piese (fara transformator, fara cutie si fara aparate de masura), dar asta luna viitoare.

Link spre post
  • 4 weeks later...

Au mai ramas doar 2 seturi de vanzare SA100, fiecare set continand patru PCB-uri, SA100A, B, C si D; la pretul de 100lei cu documentatie inclusa - transport gratuit cu Posta Romana sau +15lei curier rapid.

Link spre post

Vedeti prima postare a acestui topic pentru a citi si implementa erata consemnata acolo. Este important sa implementati erata pentru a va asigura ca protectia termica a sursei de alimentare anuleaza tensiunea de iesire a sursei atunci cand se depaseste pragul de supratemperatura reglat prin schema SA100D.

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.