Sari la conținut
Ciprian 81

Sa ajutam un tanar care promite

Postări Recomandate

contine contor Geiger-Muller ? masoara radiatii ?

unde se voteaza ? 

am urmarit video-ul.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit si am votat cu sete. Chiar e vorba de o companie de bauturi, bine ca nu e de tigari. De ce iti cere compania ? Asa ca chestie, mi se pare deplasat, nu ca m-ar afecta in vreun fel, chiar am trecut compania unde lucrez.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

De ce iti cere compania ? 

La acea rubrica poti sa treci ce doresti.

Partajează acest post

Link spre post

Buna seara, si bine v-am gasit in noul an, pe care vi-l doresc cat mai bun!

Si pentru un an mai bun, eu chiar incerc sa fac ceva in sensul asta. Am construit uRADMonitor pentru mai putina poluare si un aer mai curat.

Vreau sa va multumesc pentru ca m-ati sustinut in concursul The Venture. Se mai poate vota pana in 5 ianuarie, inclusiv, si va invit sa continuati sa o faceti. 

Un vot nu va costa nimic, dar mie, dupa 4 produse pe care le-am construit complet de la 0, prototipare, testare, cercetare, design electronica, design software, design server, evenimente si promovare, etc  - votul vostru e ca o incurajare care imi arata ca nu sunt chiar atat de singur in ceea ce incerc sa fac.

Va multumesc inca o data! 

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

E un proiect fantastic, probabil ca inca e la inceput si nu este periculos pentru guverne. Poti avea acces la informatii care de regula sunt tinute secrete pentru populatie. Nu e bine sa te panichezi ca a crescut radioactivitatea pe coasta pacifica a americii sau in subsolul casei tale din cauza materialului folosit la fundatie. La fel o degradare a calitatii aerului e considerata "lasa ca trece" si populatie  e rareori avertizata.

Pe mine m-ar interesa asa ceva.

Chiar ca e periculos! Cum garanteaza Radu Motisan ca acel site de internet care afiseaza valorile radiatiilor  nu e spart de rauvoitori care modifica datele de acolo, si baga panica in populatie?! Raspunde dansul daca se intampla ceva? In plus, astfel de informatii nu ar trebui sa fie accesate de publicul larg, fara cont, parola, poate in caz de vreo nenorocire autoritatile vor sa tina, pentru o perioada oarecare, confidential ce s-a intamplat(interese de stat, interese strategice, economice), ori culegerea unor astfel de date si oferirea lor publicului curios poate avea consecinte dintre cele mai nefaste!

Partajează acest post

Link spre post

Radu ne-a cerut sa-l ajutam votandu-i proiectul nu sa-i purtam de grija.Lasati ca stie dumnealui ce are de facut.Astazi este ultima zi in care se mai poate vota deci m-as bucura sa vad ca isi mai anunta vreo cativa useri  de aici votul pentru proiectul uRADMonitor.

Partajează acest post

Link spre post

Va multumesc pentru suport. Prin votul vostru, uRADMonitor a iesit castigator in concursul de popularitate Chivas Romania The Venture. Concursul nu se incheie aici, ce urmeaza e din ce in ce mai interesant!

Partajează acest post

Link spre post

:first: Felicitarile mele si de pe acest forum!

Poate doriti sa-l mai felicitati pe Radu si alti useri de aici care l-ati votat iar de aceea cred ca ar fi bine ca acest topic sa nu fie inchis inca,chiar daca campania de votare s-a incheiat.

Partajează acest post

Link spre post

Desi sunt un membru nou,nu am apucat sa votez dar il sustin 100% pe Radu ! Felicitari! Sper ca proiectul lui sa aiba o cat mai mare popularizare...trebuie sa intelegem(cu totii) ca calitatea vietii noastre se va schimba..in rau,daca nu luam masuri ! :rant:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.