Sari la conținut

Cablaje cu kit DP-0257


donpetru

Postări Recomandate

Ok, atunci va ramane: solder mask albastru, silkscreen alb.

 

Pana in acest moment sunt 26 de bucati comandate. O sa completez eu pana la 30 de bucati, ca sa fie ceva "rotund" conform ofertei de pret.

Aceste fiind spuse, vor ramane de vanzare: 4 bucati + 2 bucati gratis din partea utilizatorului @roadrunner. Voi atasa o bucata de cablaj gratis la fiecare comanda efectuata pentru achizitionarea unui cablaj din cele 4 disponibile. Pretul cu care voi vinde cele 4 bucati ramase il voi preciza la momentul potrivit dupa ce voi intra in posesia cablajelor. 

 

In week-end-ul care va urma voi prezenta aici si un fisier cu lista de piese necesare pentru asamblarea cablajelor. Bineinteles, fiecare cumparator de cablaje va primi prin e-mail sau intr-un mesaj privat aici, un fisier PDF cu schema si lista de piese.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@hixpp02 = 5 + 1 buc. gratis de la utilizatorul @roadrunner = va primi 6 bucati 


@niksound = bucati 


@gadrianno = + 1 buc. gratis de la utilizatorul @roadrunner = va primi 6 bucati 


@ionut90 = 1 bucata (mi-a transmis sa distribui o bucata gratis altui utilizator, deci in loc de 1+1 @ionut90 a preferat sa achite doar o bucata).


@dj_tepex = + 1 buc. gratis de la utilizatorul @roadrunner = va primi 5 bucati 


@roadrunner = 5 bucati


@djdoru = 1 + 1 buc. gratis de la utilizatorul @roadrunner = va primi 2 bucati 


 


TOTAL 28 noiembrie 2015 = 27 de bucati (din care a ramas o bucata nedistribuita din comanda utilizatorului @roadrunner si trei bucati de vanzare din restul comandat pana la 30 de bucati).


 


Pentru celelalte trei bucati pretul va fi 25 lei/bucata, corespunzator cantitati de 30 de bucati. Pentru ceilalti utilizatori, ca sa ne compensam cu diferanta de 2 lei per bucata, voi stabili la momentul cand voi avea cablajele (acum sunt trimise la fabrica spre realizare) ce componente electronice va pot oferi drept compensare. Cei de la fabrica mi-au promis ca imi vor livra cablajele in jurul datei de 14 decembrie 2015, urmand ca cel tarziu pe data de 20 decembrie sa expediez coletele catre utilizatori mai sus mentionati, mai putin utilizatorul @roadrunner, deoarece cantitatea comandata de d-lui va fi distribuita la ceilalti cumparatori.


 


Deci, o sa revin cu un mesaj aici si cateva imagini cu cablajele dupa ce sosesc la mine.


 


Intre timp, daca mai sunt doritori de cablaje ca sa epuizez lotul de 30 de bucati, va rog sa mentionati lucrul asta aici si/sau intr-un mesaj privat la subsemnatul. Retineti, au mai ramas 4 bucati de vanzare, din care una va fi gratis. 


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna,comanda de VTL5C1 o sa fie lansata luni sau marti pentru un numar de 60buc,indeajuns pentru toate PCB-urile..O sa le primesc la sfarsitul lunii Decembrie sper,daca nu la inceputul lunii Ianuarie.Pretul nu o sa depaseasca 10 lei pe bucata

Pana in acest moment sunt cerinte pentru 46buc,dar o sa iau pentru toate PCB-urile,tinind cont ca la noi se gasesc la 45lei+TVA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vesti bune - au sosit cablajele! 

DP-0257.jpg (am facut o poza cu telefonul pentru ca aparatul foto il am imprumutat)

Maine voi pregati coletele iar miercuri sau cel tarziu joi le voi expedia.

Sper sa va placa rezultatul. Deoarece scrisul pe silkscreen este destul de mic, in privinta valorilor componentelor va puteti consulta studiind si lista de piese atasata mai sus.

 

ATENTIE !!!

1. Kitul DP-0257 se alimenteaza simetric cu +/-12Vcc respectand indicatiile din imaginea de mai jos:

Utilizare KIT DP0257.jpg

2.  Componentele electronice se amplaseaza pe partea de cablaj unde sunt specificate denumirea si valorile componentelor.

 

P.S. Il rog pe utilizatorul @dj_tepex sa-mi transmita adresa de livrare.

 

Au mai ramas 4 bucati de cablaje disponibile.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. Repet, au mai ramas 4 bucati disponibile de cablaje DP-0257 (la pretul de 27 lei / bucata), din care o bucata va fi oferita gratis din partea utilizatorului @roadrunner.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am expediat cu Posta Romana cablajele catre utilizatorul @dj_doru iar maine voi expedia cu o firma de curierat rapid cablajele pentru urmatori utilizatori: 

@niksound si @gadrianno (un singur colet care va contine cantitatile comandate de cei doi utilizatori);

- @hixpp02

- @dj_tepex

o sa revin maine cu un mesaj in conversatia avuta cu fiecare utilizator de mai sus cu privire la expedierea cablajelor.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna,pana in acest moment sunt rezervate un numar de 40buc optorezistori astfel:

 

@hixpp02-12buc

@gadrianno-12buc

@Donpetru-4buc

@niksound-12buc

 

Optorezistori disponibili 20buc.

Cine mai doreste sa anunte aici  ori pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna,inca 16buc optocuploare rezervate astfel:

 

@djdoru-6buc

@dj_tepex-10buc

 

Total 56buc rezervate.

Mai sunt disponibile 4buc VTL5C1.

 

 

 

 

EDIT:Detaliile de livrare le discutam pe PM

Editat de niksound
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock