Jump to content
donpetru

DP0121 - Kituri / cablaje cu TDA7294

Recommended Posts

Doresc sa construiesc un amplificator 2.1

Motiv pentru care v-am intrebat de doua versiuni asamblate.

Va propun totusi sa mutam discutia pe privat, ca sa nu incarcam topicul. Ce ziceti?

De acord, verificati casuta cu mesaje private. O sa stabilim acolo detaliile necesare, inclusiv modalitatea de plata si livrare.

mai sant cablaje disponibile?

Inca se mai pot comanda cablaje cu conditia sa le platiti in avans. Recititi acest topic daca aveti neclaritati iar daca sunteti de acord cu preturile afisate la inceputul acestui topic, dati-mi de veste ca sa pot sa va trec pe lista, asta daca plata se confirma saptamana viitoare cel tarziu vineri.

Da, mai am ceva piese dar nu chiar pe toate (adica nu am capacitoare de 0,1uF-63V, 22uF-63V si 220...470uF-50V).

Daca mai doriti cablaje cu 2xTDA7294, va rog sa-mi spuneti deoarece stocul este destul de mare.

ma intereseaza 10 buc,va rog sa-mi comunicati contul pt banuti

@djdoru, v-am trimis un mesaj privat. Discutia va continua acolo.

Raman valabile in continuoare preturile expuse in postarea nr. 50 a acestui topic.

A-ti putea sa i-mi faceti un pret ptr piesele necesare ce le aveti in stoc ptr 3 cablaje?

A-ti putea sa i-mi faceti un pret ptr piesele necesare ce le aveti in stoc ptr 3 cablaje?

Piesele disponibile in acest moment costa pentru un singur cablaj cu 2xTDA7294 =10lei (setul nu include terminale molex mama, ci numai pe acele tip tata, necesare pe intrarile de semnal audio)

Dvs. mai trebuie sa completati setul cu:

- 6 buc. capacitoare de 22uF - 63V;

- 2 buc. capacitoare de 470nF - 63V;

- 4 buc. capacitoare de 100nF - 63V;

- 2 buc. TDA7294V.

Daca sunteti de acord cu aceste preturi si conditii, trimiteti-mi un mesaj privat ca sa stabilim si detaliile de livrare si plata.

Numai bine

Suntem in luna decembrie - cablaje la oferta cu 2xTDA7294.

Cablaje 2 x TDA7294.JPG

1 buc. cablaj = 12 lei /bucata -> 11 lei /bucata 

2...4 buc. = 11 lei / bucata -> 10 lei / bucata (transport cu Posta Romana gratis inclus pe teritoriul Romaniei).

5....8 buc. = 9,5 lei / bucata (transport cu Posta Romana gratis inclus pe teritoriul Romaniei).

9...19 buc. = 9 lei / bucata (transport cu Posta Romana gratis inclus pe teritoriul Romaniei).

20...29 buc. = 8,5 lei / bucata (transport cu Posta Romana gratis inclus pe teritoriul Romaniei).

30...50 buc. = 8 lei / bucata (transport cu Posta Romana gratis inclus pe teritoriul Romaniei).

Un cablaj complet asamblat - 39 ----->37 lei /bucata (a ramas o singura bucata complet asamblata).

@flomar, v-am trimis un mesaj privat. Multumesc pentru interes. 

Bineinteles, tot aici se mai pot formula cereri de cablaje urmand ca discutia sa o desfasuram prin mesageria privata iar realizarile cu aceste cablaje - valabil pentru toti utilizatorii - se pot atasa in acest topic, impreuna cu problemele de rigoare, daca exista.

• Buna ziua! as dori si eu sa achizitionez 4 bucati de cablaj, de fapt as prefera ca 2 dintre ele sa fie deja asamblate, sau macar cel pe care il aveti deja. astept detalii prin mesaj privat. multumesc!

Edited by felix_ratescu

Va pot oferi doar o versiune asamblata si 3 bucati de cablaje. V-am trimis un mesaj privat in acest sens.

Versiunea asamblata care mai era disponibila s-a vandut.

Raman valabile in continuoare cablaje la preturile afisate in postarea 71 a acestui topic.

Nu ratati ocazia acestei luni, deoarece stocul incepe sa se subtieze si ar fi pacat, pentru cei care nu ati cumparat, sa lasati asta, cum se spune: "pe ultima suta de metri".

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies and related technologies to improve your experience on this website to give you personalized content and ads, and to analyze the traffic and audience of your website. Before continuing to browse www.tehnium-azi.ro, please agree to: Terms of Use.