Jump to content
Sign in to follow this  
elco

Voi maine pe cine votati ?

SONDAJ ALEGERI PREZIDENTIALE  

28 members have voted

1. 1. Pe cine votati ca sa ocupe locul de presedinte al Romaniei pentru urmatori 5 ani ?

• Victor Ponta
      9
    • Klaus Iohannis
      10

Recommended Posts

dumneata ai lucrat vrodata la o companie pe care ai infintat-o? slugi decat ai fost tu la vremea lor RR

Dumneaeu am lucrat si la o firma de a mea si mai toata viata am fost un "individualist" si la servici (inainte de 89), am lucrat in cote procentuale, eu o parte, statul alta, dar nu ai inteles nimic din ce am vrut sa spun. Ceea ce am spus tine de "natura ardeleneasca" si dorinta acestei parti din tara sa se SEPARE de Romania, ura ardelenilor, indiferent de rasa pentru MITICI. Am dovedit ca stiu foarte bine natura ardelenilor care vor sa se separe de restul tarii, iar acum prin votul unora se va realiza visul celor din Transilvania. Habar nu aveti ce va urma iar eu doar "comentam" soarta celor din Regat caci Moldova se va uni cu cea de dincolo de Prut, "ajutata" de rusi si "prietenii" acestora din Europa, germanii si ungurii. "Bucurosi" le-om duce pe toate.

Edited by Dan57

Multumesc celor care si-au exprimat parerile in topicul meu. Acum, ca alegerile s-au finalizat si stim care este noul presedinte al Romaniei, cred ca se poate inchide topicul?!

[...]cred ca se poate inchide topicul?!

Subscriu. Multumesc pentru intentie. Ce s-a spus, s-a spus. Daca doriti sa dezbateti o problema adusa in discutie in acest subiect, atunci invit orice utilizator care a participat la discutia acestui topic, si nu numai, sa deschida un subiect nou in aceasta sectiune a forumului.

Multumesc pentru intelegere.

TOPIC INCHIS.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies and related technologies to improve your experience on this website to give you personalized content and ads, and to analyze the traffic and audience of your website. Before continuing to browse www.tehnium-azi.ro, please agree to: Terms of Use.