Sari la conținut

GX400 rev.2 (ultima revizie cu GX400A si GX400B)

Postări Recomandate

Am rezolvat problema. Am inseriat cu semireglabilul de 200 ohm o rezistenta de 270 ohm si am reglat bias-ul la 5mv pe rezistentele de putere si functioneaza ireprosabil, fara pic de zgomot de fond sau altceva.

• Thanks 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 11 months later...
  • Răspunsuri 302
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ultima revizie a amplificatorului GX400 este una mai speciala. Este rezultatul unui proces de perfectionare si testare a unei scheme de amplificator care s-a vrut de la bun inceput a fi un amplificato

Am atasat mai jos o lista cu componentele electronice pe care le-am disponibile (plus pretul aferent): Daca doriti, va pot face rost de la magazinele din Galati de restul componentelor astfel incat

Din pacate fisierele Gerber, inclusiv cel de gaurire, nu sunt disponibile pentru proiecte Tehnium Azi. Sa repet, parca am spus-o si alta data, proiectele Tehnium Azi au fost gandite pentru a fi conce

Posted Images

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.