Jump to content
Sign in to follow this  
politehnica

STOP vizionare ANTENA 1, 2 si 3

19 members have voted

1. 1. Dupa tot scandalul mediatic sunt anti-antene 1, 2 si 3 ?

• DA
      15
    • NU
      4

Recommended Posts

Stimate domn, este dreptul meu sa consider ca antenele sunt o mizerie pe piata media de la noi, o mizerie de cea mai joasa speta, iar tu n-ai dreptul sa ma judeci pentru asta, .

Nu de antene era vorba in speta daca urmareai ceea ce am scris eu caci daca era vorba despre un post sau altul atunci poate as fi sarit la gatul multora si dupa cum vezi (poti reciti toate mesajele) nu prea am facut-o dar ocolesti cu gentilete faptul ca ne bagi pe toti in aceiasi oala privind posturile, emisiunile si cei care le fac, acolo e problema dumitale stimate domn. Ne amesteci pe toti, eu m-am simtit jignit cand ai spus ca toti ne uitam la emisiuni cu diverse femei usoare, indoielnice calitativ, de unde sti dumneata la ce fel de emisiuni sau posturi ma uit? Poti ura pe cine vrei, inclusiv pe mine dar cand ma amesteci in aceiasi troaca in care te scalzi dumneata poate am si eu dreptul sa-mi spun opinia, sau doar domnia ta are acest drept? Poate opinia dumitale privind anumite posturi sa stearga caracterizarea care o faci asupra optiunilor noastre? Eu sincer ma indoiesc drept pentru care ma simt indreptatit sa-mi spun opinia.

Eu zic sa lasam balta treaba cu antenele pt ca ajungem sa ne jignim reciproc si nu e bine printre colegi forumisti.Daca vrem sa vb de antene,sa vb de cele radio,wifi si care or mai fi pt ca e mai constructiv.Numai bine si fiti destepti pt ca mintea noastra e singura reduta pe care o mai au de cucerit ASTIA.

"este dreptul meu sa consider ca antenele sunt o mizerie pe piata media de la noi, o mizerie de cea mai joasa speta"

1. sa nu amestecam antenele, 1 si 2 nu fac politica doar antena 3 e post de stiri

2. antena 3 e cel mai mizerabil post de stiri pentru ca scormoneste in cea mai mizerabila perioada din istoria recenta.

3. cui nu ii place sa vada realitatea hada a deceniului besesc cu Udrea Ridzi M Basescu , Cocos, Bica & camarila la parnaie pentru furturi de miliarde atunci sa continue sa se uite la buci si tate pe toate celelalte posturi generaliste (inclusiv antena 1 si 2, prosttv, prima- aici daca vrea sa-si vanda copilul din dotare, etc)

Abundenta de buci si tate provine din cerere, asta face rating.

Si o veste buna pentru "iubitorii" de A3: se pregateste si frac'su pentru WC Turcescu.

Eu cred ca s-a spus destul despre Antene (a nu se intelege ca tin cu acest trust media). Deci, nu are rost sa repetem la nesfarsit acelasi lucru dar sub o alta forma.

TOPIC INCHIS.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies and related technologies to improve your experience on this website to give you personalized content and ads, and to analyze the traffic and audience of your website. Before continuing to browse www.tehnium-azi.ro, please agree to: Terms of Use.