Sari la conținut

constructie KIT AV400 v2


ionut90

Postări Recomandate

Buna ziua, A trecut ceva vreme de cand nu s-a mai auzit nimic de proiectul AV400V2. Sunt interest si eu de acest proiect. Daca starea de sanatate a lui donpetru este buna (si speram ca este buna), rog pe aceasta cale sa ne comunice in ce stadiu se afla proiectul AV400V2. am vazut ca nu a aparut inca sectiunea lui pe forum.

Astept cu nerabdare un raspuns din partea d-voastra.

Multa sanatate,

Link spre comentariu

Proiectul AV400 v2 este inca in teste. Am planificat sa-l prezint dupa proiectul GX400/800 rev.2. Totusi, retineti ca A400 v2 va fi un proiect pay-per-view.

Si ca sa vedeti totusi ca lucrez la acest proiect va prezint mai jos o imagine cu viitorul kit AV400 v2 (este doar o imagine informativa sau intermediara pentru ca nu reprezinta varianta finala a proiectului):

TEST AV400 v2.JPG

Link spre comentariu
  • 9 months later...

Din ce mi-a spus donpetru, proiectul e finalizat dar asteapta sa vina cablajele. A facut cateva cablaje la comanda pentru av400v2 si gx400.

Asa ca, puteti sa va abonati la cablaje. Pretul nu-l cunosc, o sa-l spuna donpetru.

 

 

Petrule, ma scuzi, dar chiar nu am putut sa ma abtin. Stiu ca mi-ai zis sa tin secret asta dar... :smile:

Editat de leo_electro
Link spre comentariu

Te scuz, preturile la cablaje le voi posta cand voi prezenta proiectele.

Cele doua proiecte AV400v2 si GX400 (primul contra cost si al doilea gratis) vor fi prezentate dupa ce vor veni cablajele, ori pe la sfarsitul saptamanii viitoare, ori peste doua saptamani.

Editare ulterioara:

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock