Sari la conținut

Infrarosu...

trax

Postări Recomandate

am terminat montajul pe placa...poze,,,,multumesc roadrunner ca ai stat sa explici si imi cer scuze ca am scris gresit dar era 5 dimineata...acum sa nu facem haz de necaz ca nu ati fi inteles ce am scris......

09032010.jpg 09032011.jpg 09032012.jpg ir10.jpg

uploadarea de fisiere tot nu merge asa ca leam incarcat la forumul meu de counter strike....numai bine

Editat de trax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diodele (Led) sunt desenate invers pe schema, probabil sunt montate bine pe placa.

RR

PS - am o ruigaminte, scoate semnatura aia cu imaginile din profileul tau ca nu face decat sa consume loc pe ecran si sa faca mai putin vizibil ce postezi.

Link spre comentariu

acuma nu mai trebuie sa stam linga tv din statia de metrou sa il controlam laugh.gif

acuma controlam mai multe deodata laugh.gif

sa vezi ce se holbeaza lumea la tv :rofl:

abia astept

Editat de FlorinPTM
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

• Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock