Sari la conținut

Cu cine ati vota in turul 2 al alegerilor prezidentiale ?


donpetru

SONDAJ  

18 membri au votat

  1. 1. Cu cine ati vota in turul 2 al alegerilor prezidentiale ?

    • Traian Basescu
      13
    • Mircea Geoana
      5


Postări Recomandate

Dar in 2007, cu referendumul pentru demiterea presedintelui,era cam ca si acum. De ce nu s-a dat filmarea atunci?

Si atunci PNL era pretin ( vorba tovarasilor) tot cu PSD, iar dusmanul de clasa era Base, pe care vroiau sa-l debarce, ca si acum.

Poate pentru ca atunci(cum a si fost),nu putea fi validat refrendumul din cauza prezentei mici la vot,deci nu ar fi produs acelasi efect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai a fost validat referendumul, cu rezultatul ca romanii NU doresc demiterea presedintelui.

Referendumul pentru demiterea presedintelui nu a fost o simulare. S-au aruncat in joc toate argumentele pro demiterii presedintelui, de catre parlamentarii puturosi si nemernici.

Un moment mai propice ca acela, pentru prezentarea unui astfel de clip, nu a existat nicicand pentru hiene. Credeti ca pe Patriciu il rabda inima sa nu pomeneasca de el daca putea din 2007 sa scape de Base? Sau l-a lovit amnezia in 2007 si si-a adus aminte doar in 2009 de momentul respectiv ?

Editat de SIG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa renuntam la parlament. Trebuie sa renuntam la/ sa scapam de parlamentarii puturosi si nemernici.

Editat de SIG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa renuntam la parlament. Trebuie sa renuntam la/ sa scapam de parlamentarii puturosi si nemernici.

 

@SIG, spune-mi macar o metoda prin care sa scapam de acei parlamentarii ? Si dupa ce criterii, crezi ca e mai bine, sa se faca "sortarea" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu de 318(proiect PNL).

Sunteti glumet. A fost si referendum, referitor la bi sau uni cameral, si la nr. maxim (300) de parlamentari.

http://www.mediafax.ro/politic/rezultate-f...mentari-5134038

 

Dar cu a lui Basescu ce facem?

Pai, v-am mai spus, d-voastra nu analizati pe grade de densitate si intensitate. Pentru d-voastra nu conteaqza daca parlamentarii v-au bagat in rahat pana-n gat si Base v-a scos pana la brau. (d-voastra concluzionati doar ca sunteti in continuare in rahat si gata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primul pas s-a si facut. Raman doar 300.

Nu credeti ca e o sanctiune corecta a poporului fata de nerusinarea parlamentarilor ?

Foarte corectă .Mă tem că se vor g?ndi at?t de mult că vor mai trece 20 ani . Şi asta daca nu vine Geoană , caz ?n care nu se va face nimic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, v-am mai spus, d-voastra nu analizati pe grade de densitate si intensitate.

Am inteles ca Dvs. aveti acces la informatii statistice care nu sunt publice.

Pentru d-voastra nu conteaqza daca parlamentarii v-au bagat in rahat pana-n gat si Base v-a scos pana la brau. (d-voastra concluzionati doar ca sunteti in continuare in rahat si gata)

Aici Dvs. glumiti,poate imi dati un exemplu?

Ce se face şi cu ceilalţi .Regula va fi regula şi nu se va face excepţii .

Aha,aplicam metoda lui Vadim,stadionul si mitraliera?

Editat de miron1947
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock