Sari la conținut

urgenttt

trax

Postări Recomandate

• Răspunsuri 46
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

am terminat de realizat montajul functioneaza perfect am facut si un video dar eram cam somnoros si nu am explicat asa de corect dar se intelege multumesc tuturor in special dl miron.

post-2611-1260027666_thumb.jpg

post-2611-1260028272_thumb.jpg

post-2611-1260028303_thumb.jpg

Editat de trax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am dispus de o imprimanta pe laser dar nu era asta o problema si proiectarea cablajului deoarece nu am un program si nici nu am schef sa cumpar si o sa imi ia mult timp sa invat sa lucrez cu el....miar placea dar inca caut un program de proiectare msi simplu si fara sa dau nu stiu cate milioane pe el mai bn fac pe foaie si cu oja

Link spre comentariu

o sa incerc sa il iau dar dupa ce schimb windowsul si o sa incerc sa lucrez cu el dar o sa imi fie greu ca nu stiu engleza ff bine dar ma descurc io....

Link spre comentariu

multumesc dl bogdan , dl miron stiu ca se poate si mai bine de atat dar nu prea ma intereseaza sa iasa frumos ,intradevar pentru noi este o arta in a face un cablaj dar nu ma intereseaza asta ci functionarea lui am zis ca o sa iau o imprimanta pe laser si ma apuc de treaba dar asa sa mai repede aleg oja

Link spre comentariu

inca o intrebare ca sa nu mai deschid topic nou ca tot despre afisoare este vorba si CMOS , se poate schimbarea de afisor cu + comun nu cu - comun la integratul CD4026??? deoarece liceul are foarte multe astfel de afisoare peste 1000

post-2611-1260130820_thumb.png

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

• Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock