Sari la conținut

West CW-10

TzuTzu
 Share

Postări Recomandate

Salutare !

Imi spuneti de cat sa-i fac incinta BR ( cati litri ) la acest difuzor sa sune bine ?

PS: eu am inteles ca ar fi de ajuns 45 litri intern cu un port de 10 cm diametru ...

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de orice, posteaza parametrii difuzorului, in speranta ca ii ai sau ca exista pe net.

Fara parametrii difuzorului nu se poate nici macar orientativ estima ce dimensiuni sa aiba incinta.

Editat de SIG
Link spre comentariu

Inainte de orice, posteaza parametrii difuzorului, in speranta ca ii ai sau ca exista pe net.

Fara parametrii difuzorului nu se poate nici macar orientativ estima ce dimensiuni sa aiba incinta.

Eu am postat in vederea ca l-ar mai fi avut cnv de pe forum ... nu am parametri la el ...

Ce stiu sigur e ca suna bine in Sealed de ~32 de litri dar eu vreau sa-l fac BR happy.gif si ma gandesc ca are nevoie de cutie mai mare .

Link spre comentariu

Nu te-ar tenta sa aflii parametrii lui? (in regim de amator bineinteles)

Aici, in format PDF, este o metodologie de lucru:

http://www.forum.tehnium-azi.ro/index.php?...ost&p=14144 , cu mentiunea expresa a autorului:

Folosirea acestui material e numai pentru uz personal. Oricine doreste sa foloseasca ?n scop comercial, informatiile, graficele, desenele sau ecuatiile prezentate aici trebuie sa obtina avizul scris al autorului.

Autorul poate fi contactat la www.pgorcea@hotmail.com

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
 Share

• Navigare recentă   0 membri

• Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock