Sari la conținut

Sa discutam despre jocurile din sectiunea "Games"


releu

Postări Recomandate

La multi ani tuturor pe 2009, uitasem sa precizez asta in posturile anterioare pe acest an!!!!!!!! Scuze! :flag_of_truce:

 

Acest topic il dedic sectiunii noi create numita GAMES.

Pana acum, adminul a postat numai 9 jocuri dar sper ca pe viitor sa se adune mai multe.

 

Si daca tot veni vorba de jocuri, tocmai am intrat in Games si am jucat jocul ala cu aterizarea pe luna. Mi-am batut capul 30 minute si tot n-am reusit sa trec de un stagiu. Cine a reusit si cum, chiar il rog sa-mi spuna!!

 

p.s. rog adminul sa faca acest topic "important".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul am sa-l fac "important". Este plasat totusi intr-o categorie potrivita.

 

Am mai postat doua noi jocuri la categoria Battle:

1. Bottle Shooter - Test Bottle Shooter

2. Contra

 

Totodata, imi cer scuze de eroarea aparuta din cauza careia forumul nu s-a putut accesa circa 5 minute. Asta s-a datorat updatari componentei ProArcade si inlaturarii unor erorii de afisare a componentei respective. Totusi, am mai vazut cateva jocuri pe site-ul respectiv dar din pacate azi nu le mai pot descarca - doar daca imi fac alt cont!!! Dar.... :flag_of_truce:

 

releu, am incercat jocul respectiv care ce-i drept necesita ceva indemnare! Trebuie sa te mai stradui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E misto jocul ala cu Submarine. punk.gif

Ia sa-l joc si eu! :bash:

 

Pentru cei care nu stiu: daca apasati SpaceBar lansati rachete si omorati submarine iar daca coborati sub linia punctata, aproape de fundul oceanului, sunteti imun la bombele lansate de submarine sau vapoare - atentie la minele subacvatice!!! mocking.gif

 

Ia sa fac si eu un joc pana se trezeste ala micu! Ala mare l-am trimis cu mamasa la piata>>>> o sa ajungeti si voi ca mine, sa-mi mai spuneti voi atunci ca aveti timp de facut kituri!! smoking.gif

 

BAFTA. smoking.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock