Sari la conținut

Reorganizare categorii forum

Postări Recomandate

Am monitor cu diagonala de 17", cum cred ca majoritatea avem. personal cred ca bannerele nu sunt o parte "utila" a forumului, asa ca pot fi puse si intr-o zona mai...ma rog, intr-o zona in care nu incurca sa spun asa.

P.S. Parerea mea este ca un forum de succes este unul cat mai diversificat. Desi multi de aici suntem axati pe electronica, trebuie sa recunoastem ca electronica nu mai e o indeletnicire printre cei tineri. Pe vremuri nu se gasea, si daca vroiai ceva, iti faceai. Astazi, nu mai are rost sa te chinui, te costa mai mult daca le faci cu mana ta, desi calitatea depinde mai mult de tine, dar asta nu mai e un criteriu in ziua de azi.

@adry, nu incurca dar trebuie sa fie la vedere. Pentru ca sunt in partea stanga nu prea vad ce se incurce, mai rau era, cred eu, daca erau dispuse interstitial in forum. Ce spui ?

Oricum, daca majoritate e de acord ca nu prea sta bine atunci am sa gasesc o alta posibilitate sa le afisez, eventual am sa trec la optiunea veche, atunci cand se afisa la sfarsitul fiecarui post.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La template.

Legat de bara din stanga... parca si de lipsa ei ma bucur.

Ok, acum intreb, nu numai pe @SIG, sa incarc din nou iconitele cu amplificatoare operationale rosii si albastre sau sa le las pe acestea (cu litera arond) ? Ce spuneti ?

Link spre post

@adry, banerele deja le-am expus in forum, dupa cum vezi.

De asta am intrebat de macros deoarece mi se par mult mai potrivite cele de acum. Asa ca, raman acestea.

Anunt cu acest prilej faptul ca actualizarea si mentenanta forumului s-a terminat, acesta fiind forma finala.

Numai bine si sa avem parte de cat mai multe discutii.

Link spre post

@Moldy, ma gandeam sa schimb putin aspectul acelor "iconite" cu amplificatoare operationale asta ca sa fie in tema cu aspectul forumului actual.

Oricum, ca sa fac lucru asta trebuie sa avem cel putin 3 membri pro "iconite". Pana acum avem un singur membru.

Link spre post

Culorile iconitelor cand sunt citite, sunt cam...palide, in rest e bine.

Si reclamele nu le puteti pune la sfarsitul topicului, nu dupa primul post?

Din pacate reclamele nu le mai pot pune la sfasitul topicul, deoarece, precum cred ca ai observat, cand se afisau acolo, nu se mai deschidea casuta de dialog "Asistentul Meu" la primirea unui mesaj nou (necitit). In plus, nu este unicul forum care le afiseaza in acest mod. Mai tarziu, s-ar putea sa import modelul de afisarea a reclamelor de pe soft_pedia, dar ramane sa ajungem la anul. Anul asta ramane asa cum este acum.

Nu prea inteleg la ce iconite de referi ?

Link spre post

• 2 weeks later...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
 Share

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.