Sari la conținut

Poză

Tole E16 ;E13 si carcase amplificatoare pe lampi

• Acest topic este închis Numai utilizatori pot raspunde la acest subiect
2 răspunsuri în acest subiect

Gabrisamp

Gabrisamp

Membru

• Members
  • 4 postari
  • Resedinta:Verona

Am tole absolut noi model E16 din ferosiliciu pierderi foarte mici respectiv 1,7w/kg tola la pretul de 18 roni /kg  deasemeni am si tole absolut noi  E13 graunti orientati la 35 roni/kg tola . Cantitate limitata cca 20kg din fiecare .

Detin si carcase aferente :E16 si E13  respectiv 26x40  si 32x40 sau 32x50 la 10 roni /buc oricare .

Pun la vanzare si cateva sasiuri pt construit preamplificatoare pe tuburi ,sunt din tabla de 1,5 mm realizate prin taiere laser indoite si sudate profesional dar si vopsite negru lucios cu vopsea pe baza de rasina ,mai mult le pot si serigrafia la cerere , la primul vandut ofer cadou si soclurile aferente montaj sasiu noval .

In foto un exemplu cum arata cu conectoare montate .

Detin si masca protectie tuburi care acopera tot sasiul si placa inchidere dedesupt  la cerere pot oferi alte foto .

In fine kit complet adica sasiu masca perforata si placa inchidere 180 roni (inclus si socluri pt primul vandut) 

Pt lamuriri :

aici sau   dreamakerelectronics@yahoo.it

Reamintesc sunt persoana privata nu firma .

Fișier atașat  carcase plastic ro.jpg   121,72K   0 descărcăriFișier atașat  tole ro.jpg   119,54K   0 descărcări

Fișier atașat  pre linie ro.2.jpg   125,71K   0 descărcări

Editat de Gabrisamp, 24 aprilie 2018 - 10:03 .

Gabrisamp

Gabrisamp

Membru

• Members
  • 4 postari
  • Resedinta:Verona

Se adauga 12 tuburi EL34 jj  folosite doar cate 20 ore fiecare la rodaj  practic ca si noi la 25 roni/buc majoritate sunt si imperechiate !!in curand si foto cu ele.

vtube

vtube

Membru

• Members
  • 4 postari
  • Resedinta:Focsani

Am luat de la tine candva tole cu graunti orientati care de fapt erau tole normale. La alte dimensiuni,erau de ambele feluri in pachet.

Neseriozitate maxima!!!

Mare grija cand comandati cu cristale orientate ca s-ar putea sa va luati teapa.

0 utilizatori citesc acest topic

0 utilizatori, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

emil.matei.ro Cel mai cuprinzator director romanesc