Sari la conținut

Poză

Sondaj

- - - - - Altele (Others)

• Conecteaza-te daca doresti sa raspunzi
8 răspunsuri în acest subiect

Sondaj SONDAJ (17 membrii au votat)

Sunteti de acord cu deschiderea unui subforum cu topice de grupuri de utilizatori axate pe achizitionarea de piese electronice pentru diverse proiecte (kituri electronice) ?

1. Votat DA (cum ati dori sa fie organizata aceasta sectiune?) (17 voturi [100.00%])

Procentaj de vot: 100.00%

2. NU (de ce?) (0 voturi [0.00%])

Procentaj de vot: 0.00%

Votează Vizitatorii nu pot vota

donpetru

donpetru

Administrators

• Root Admin
  • 7.094 postari
  • Resedinta:Galati

Am deschis mai sus un sondaj privind deschiderea unui subforum in sectiunea Tehnium Azi sau cea dedicata vanzarilor, subforum care sa contina diverse subiecte (topice) cu asazise "group-buy" de piese electronice pentru proiecte TehniumAzi. Deci, sectiunea va fi vizibila doar utilizatorilor si va avea drept scop creerea unor grupuri de utilizatori care vor fi interesati sa achizitioneze piese electronice de la diversi furnizori, locali sau din afara tarii, la preturi mai mici (fiind comenzi de cantitati mari). Astfel, nu numai ca se va obtine preturi mai mici per bucata dar vom avea posibilitatea sa sortam dintr-un lot mare piese care sa corespunda mult mai bine necesitatilor unui anume proiect. Bineinteles ca piesele achizitionate se pot folosi si la alte proiecte, asta fiind alegerea fiecaruia.

Asadar, sunteti de acord cu deschiderea unui asemenea sectiuni (subforum privat vizibil doar utilizatorilor) ???

bvm

bvm

Membru

• Members
  • 86 postari
  • Resedinta:Oltenita

Da .

petrus.pc70

petrus.pc70

Utilizator Tehnician

• Members
  • 152 postari
  • Resedinta:Câmpina

Da ,dar de ce privat?

Ciprian 81

Ciprian 81

Premium User

• Tehnium Azi
  • 435 postari
  • Resedinta:Arad
Si eu as fi de acord cu deschiderea unei asemenea sectiuni dar aceasta ar putea sa se rezume nu numai la piese ci si la placi pcb,la substante chimice si la alte lucruri necesare in realizarea unui proiect.

Editat de Ciprian 81, 30 noiembrie 2017 - 07:02 .

donpetru

donpetru

Administrators

• Root Admin
  • 7.094 postari

Da ,dar de ce privat?

Va fi privat deoarece in subiectele respective se pot posta anumite date personale (gen adresa de livrare, tel.) care nu trebuie indexate de motoarele de cautare si nici nu pot fi vizibile vizitatorilor care nu sunt conectati sau neinregistrati in forum. Deci, acele date (topice) vor fi vizibile doar utilizatorilor care s-au conectat in forum, atat tot.

• remus68 ii(le) place mesajul asta

Koaakka

Koaakka

Membru

• Members
  • 75 postari
  • Resedinta:Focsani
Eu sunt de acord, si e bine sa fie si privat, astfel este o mica intimitate fata de alti navigatori pe net.
  • cristi_74 ii(le) place mesajul asta

gadrianno

gadrianno

Membru

• Members
  • 45 postari
  • Resedinta:bucuresti
Da. Bună idee!

ovirgil

ovirgil

Utilizator Tehnician

• Members
  • 128 postari
  • Resedinta:Braila

Sigur este binevenit . Da .

donpetru

donpetru

Administrators

• Root Admin
  • 7.094 postari

Avand in vedere numarul de voturi in sondaj, m-am hotarat sa deschid aceasta sectiune pe care initial, nu prea m-am decis cum sa o denumesc, sa fie: Groups of buyers (Grupuri de cumparatori) sau daca aveti o alta denumire va rog sa o specificati in topic. Pana duminica, saptamana asta, as vrea sa deschid acest subforum dar pana atunci as vrea sa stabilim exact cum se va denumi. Subforumul va fi vizibil doar utilizatorilor si va face parte din sectiunea Tehnium Azi, am zis sa nu fie rubrica de vanzari - cumparari, deoarece noul subforum va fi ceva specific denumirii site-ului si ca drept urmare e mult mai potrivit acolo. Dar, daca credeti ca ar merge si la vanzari - eu nu zic ca nu ar merge - o sa-l deschid acolo. Va fi un subforum cu niste reguli aparte, veti vedea la momentul potrivit despre ce e vorba.

Also tagged with one or more of these keywords: Altele (Others)

0 utilizatori citesc acest topic

0 utilizatori, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

emil.matei.ro Cel mai cuprinzator director romanesc