Sari la conținut

Schema sursa de alimentare SMPS LG 50PJ350


donpetru

Postări Recomandate

Am gasit pe net un manual de service partial pentru plasma LG 50PJ350 dar acest manual contine numai schema placi de baza mama a TV-ului.

Ma intereseaza un manual de service complet care sa contina si schema sursei de alimentare a TV-ului sau macar numai schema sursei SMPS a lui. Pana acum am rasfoit netul dar fara succes. Are cineva un asemenea manual de service complet sau a sursei de alimentare a TV-ului ???

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit schema sursei de alimentare 50PJ350 si o postez aici poate va fi de folos si altor utilizatori. Mentionez ca este o schema comuna si cu alte modele de surse de alimentare din TV-uri LG:

EAY60968801 schematic.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock