Sari la conținut

Unde a ajuns echipa nationala a Romaniei!


elco

Sondaj echipa nationala  

6 membri au votat

  1. 1. Cine este vinovat de esecul echipei nationale la preliminarile CM2014 ?

    • Antrenorul echipei nationale (Piturca)
      5
    • Jucatorii echipei nationale
      3
    • Federatia Romana de Fotbal
      2
    • Liga Profesionista de Fotbal
      0
    • Altii (mentionati in topic va rog)
      0
  2. 2. Credeti ca daca in componenta echipei nationale facea parte Mutu si Chivu, Romania avea o sansa in plus ?

    • DA
      3
    • NU
      3
  3. 3. In ce perioada echipa nationala a avut cea mai buna evolutie ?

    • Inainte de '89
      0
    • Anii '90
      6
    • 2000 - 2010
      0
    • Din 2010 pana in prezent
      0
  4. 4. Ce anume trebuie schimbat la echipa nationala ca sa avem mai mult succes (sa castigam mai multe meciuri) ?

    • Antrenorul
      2
    • Jucatorii
      1
    • Antrenorul si Jucatorii
      4
    • Culoarea echipamentului (din galben in alta culoare, specificati in topic)
      0
    • Alte persoane sau institutii sportive (specificati in topic)
      1
  5. 5. Care credeti ca este cel mai potrivit antrenor pentru echipa nationala ?

    • Victor Piturca
      0
    • Ghe. Hagi
      0
    • Dan Petrescu
      3
    • Gica Popescu
      0
    • Un antrenor strain
      3
    • Alt antrenor roman (va rog sa-l specificati in topic)
      0


Postări Recomandate

Tocmai s-a terminat repriza I a returului Romania - Grecia si tabela afiseaza un rusinos 0 - 1. La greci nu am reusit sa facem nici macar un egal, pacat, ce credeti, putem sa-i batem pe greci cu 3-1 ca sa prindem prelungiri ? Are Romania o sansa la CM 2014 sau ne ducem basca ? Sau ne-am dus deja ? :smile:

Am facut un sondaj unde va invit sa va exprimati parerea. :yes:

Editat de elco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intrebarea din topic, raspunsul este cat se poate de simplu. Echipa nationala, a ajuns exact unde a ajuns intreaga romanie si anume la marginea societatii civilizate. Este destul de ciudat insa ca fotbalistii profesionisti, care sunt platiti cu mult mai bine decat orice alt profesionist in tara asta nu sunt capabili de mai mult. Raspunsul, cred ca trebuie cautat in sforariile facute la nivelul Federatiei Romane de Fotbal si la Liga Profesionista de Fotbal. Cred ca Mircea Sandu si Mitica Dragomir, stiu mul mai multe despre cauze si nu ar trebui iertati pentru asta. Pacat insa ca si justitia este tot la marginea societatii. Raspunsul se amana deci sine-die.

Editat de ola_nicolas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipa nationala, a ajuns exact unde a ajuns intreaga romanie si anume la marginea societatii civilizate

sincer. am vrut sa dau un rapuns asemantor dar mi-am zis hai sa nu zica lumea ca am uitat de unde am plecat. - din pacate, asta e tristul adevar, cand premiezi nonvaloarea te alegi cu mediorcritate.

subscriu total la concluzia lui Ola_nicolas.

RR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock