Sari la conținut

Care este cel mai bun media player audio pentru PC ?


dan_e

Postări Recomandate

Folosesc de foarte mult timp Winamp-ul si ma gandesc sa incerc si alt soft audio si nu prea stiu ce sa aleg. As vrea ceva care sa sune mai bine, am auzit ca sunt softuri de astea, dar, repet, nu prea stiu de unde sa incep ? Ceva sfaturi in privinta asta, va rog.

 

Cu stima

dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Winamp + DFX mi s-a parut ca suna ceva mai bine decat AIMP. Deci, daca tot suntem la capitolul de incercari soft-uri audio, @dan_e, nu ar fi rau sa instalezi DFX pentru Winamp.

 

Ar mai fi si alte solutii software - chiar am incercat cateva in ultimii ani - dar pana la urma combinatia Winamp + DFX mi s-a parut o alegere destul de potrivita (nu este perfecta dar are acolo un -10).

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăți experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe www.tehnium-azi.ro te rugăm să fii de acord cu: Termeni de Utilizare.

ATENTIE !!! Functionarea Tehnium Azi depinde de afisarea de reclame.

Pentru a putea accesa in continuoare site-ul web www.tehnium-azi.ro, va rugam sa dezactivati extensia ad block din browser-ul web al vostru. Dupa ce ati dezactivat extensia ad block din browser dati clic pe butonul de mai jos.

Multumim.

Apasa acest buton dupa dezactivarea extensiei Adblock